İple Erişim Kurtarma

İple Erişim Hizmetleri

Bizimle iletişim kurarak kusursuz hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

İple Erişim Kurtarma

Yüksekte yapılan tüm çalışmalar her zaman bir kurtarma planı içermelidir. Kurtarma planını uygulayacak ekibin de doğru bir eğitim almış olması ve doğru ekipmanı kullanması gerekmektedir. Gebze Yüksekte Çalışma olarak, İple Erişimle Kurtarma konusunda uzman ekibimizle güvenli ve etkin kurtarma hizmetleri sunmaktayız. İnşaat, petro-kimya, rafineri, tersane gibi farklı sahalarda uzun yıllar boyunca edindiğimiz tecrübelerimizle, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için hizmet vermekteyiz. Gebze İple Erişim Kurtarma IRATA Seviye 3 Süpervizörlerimiz tarafından verilmektedir.

Kurtarma için Stand-by Hizmetleri

Çalışma sahalarında güvenliği en üst düzeyde tutmak için kurtarma için stand-by hizmetleri sunuyoruz. İş güvenliği uzmanlarımız ve IRATA Seviye 3 Süpervizörlerimiz, olası kurtarma senaryolarına hazırlıklı olmak için çalışma sahasında beklemektedir. Acil durumlarda hızlı ve etkili müdahale sağlayarak çalışanların güvenliğini ve sağlığını koruyoruz.

Kapalı Alan Kurtarma

Kapalı alanlarda meydana gelebilecek kurtarma ihtiyaçlarına yönelik olarak uzman ekibimizle kapalı alan kurtarmaları gerçekleştiriyoruz. Dar ve zorlu alanlarda güvenli kurtarma operasyonları düzenleyerek çalışanların güvenliğini sağlıyor ve acil durumlara hızlı bir şekilde müdahale ediyoruz.

Yüksekten Düşme Kurtarma

Yüksek yerlerde çalışan personelin düşme durumlarında hızlı ve etkin bir şekilde müdahale etmek kritik öneme sahiptir. Yüksekten düşme kurtarmaları konusunda uzman ekibimizle, iş sahasında oluşabilecek riskli durumlara karşı hazırlıklıyız. Yüksekten düşme durumlarında personelinizi güvenli bir şekilde kurtarmak için hızlı ve etkili bir eylem planı uyguluyoruz.

Kule Vinç Kurtarmaları

Kule vinçlerde meydana gelebilecek kurtarma ihtiyaçları için özel olarak eğitilmiş ekibimizle hizmet sunuyoruz. Kule vinçlerdeki güvenlik sorunlarına yönelik olarak risk analizi yapıyor ve uygun kurtarma planlarını oluşturuyoruz. Oluşabilecek olumsuz durumlarda hızlı ve güvenli müdahaleler yaparak çalışanlarınızın güvenliğini sağlıyoruz.

Kompleks Kurtarma Sistemi

Gebze İple erişim yüksekte çalışma ekibi olarak, karmaşık ve zorlu kurtarma senaryolarına yönelik olarak kompleks kurtarma sistemleri tasarlıyoruz ve uyguluyoruz. Farklı çalışma sahalarında oluşabilecek acil durumlar için özel çözümler üreterek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Kurtarma Eğitimi

Gebze İple Erişim Yüksekte Çalışma ekibi olarak, polis, itfaiye ve askeriye personeline yönelik özel eğitimler de vermekteyiz. Acil durumlarda doğru müdahale tekniklerini öğrenmeleri için bu kurumlardaki personele kurtarma eğitimleri sağlıyoruz.